Interstate Porter Cable TOL5500 8623 Battery For Porter Cable 869 9866/F BN200V12
$49.42$56.84 (-13%)
12V PORTER CABLE POWER TOOL BATTERY TOOL-150
Description
Fit Model:
| Power Tool | Porter Cable | 869 |
| Power Tool | Porter Cable | 9866/F |
| Power Tool | Porter Cable | BN200V12 |
Replaces battery:
| Interstate | TOL5500 |
| Porter Cable | 8623 |
Specification
Additional information
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 3 × 3 in |
| GTIN | 728286021501 |
| Item model number | TOOL-150 |
| Voltage | |
| Chemistry | Nickel |
| Brand | Porter Cable |
| Replaces | Porter Cable 8623 |
| Package QTY | |
| Capacity | 1250mAh |

Reviews
There are no reviews yet.