Replacement Battery for Bang & Olufsen Beoplay E8 TWS Case, Li-Polymer 500mAh
$16.00$18.40 (-13%)
Headset
Replacement Battery for Bang & Olufsen Beoplay E8 TWS Case, Li-Polymer 500mAh
Weight: 0.079 lbs
Description
Fits:
| Brand | Compatible Models |
|---|---|
| Bang & Olufsen | Beoplay E8 Beoplay E8 TWS Case |
Replaces:
| Brand | Replacement Part Numbers |
|---|---|
| Bang & Olufsen | AEC643333A |
Specification
Additional information
| Weight | 0.079 lbs |
|---|---|
| Compatible brand | |
| Fits | Bang & Olufsen Beoplay E8, Bang & Olufsen Beoplay E8 TWS Case |
| Replaces | Bang & Olufsen AEC643333A |
| Voltage | |
| Capacity | 500 |
| Chemistry | Li-Polymer |




Reviews
There are no reviews yet.