Replaces battery for Black&Decker 15.6V DustBuster, CHV1510, 90558173, 2000mAh, 15.6V
$40.00$46.00 (-13%)
Vacuum
Replaces battery for Black&Decker 15.6V DustBuster, CHV1510, 90558173, 2000mAh, 15.6V
Weight: 1.27 lbs
Description
Fits:
| Brand | Compatible Models |
|---|---|
| Black&Decker | 15.6V DustBuster CHV1510 |
Replaces:
| Brand | Replacement Part Numbers |
|---|---|
| Black&Decker | 90558173 |
Specification
Additional information
| Weight | 1.270 lbs |
|---|---|
| Fits | Black&Decker 15.6V DustBuster, Black&Decker CHV1510 |
| Replaces | Black&Decker 90558173 |
| Voltage | |
| Capacity | 2000 |
| Chemistry | Ni-CD |
| Compatible brand |





Reviews
There are no reviews yet.